افزونه وردپرسوردپرس

5 افزونه ی محبوب صفحه ساز وردپرس

توسط 27 مهر 1398 بدون دیدگاه

با به روی کار آمدن افزونه های صفحه ساز، امکان ایجاد صفحات و وب سایت های زیبا بدون کد نویسی برای کاربران مبتدی ایجاد شد. با استفاده از این افزونه های بدون پیچیدگی خاص و در کمترین زمان می توانید آنچه که در ذهن دارید را پیاده سازی و اجرا کنید.

توجه داشته باشید که برخی از افزونه های صفحه ساز نسخه ی پولی نیز دارند که در این نسخه ها امکانات کاملتری توسط توسعه دهنده ارایه می شود.

در ادامه 5 افزونه ی برتر صفحه ساز برای وردپرس را معرفی خواهیم کرد.

– افزونه صفحه ساز Elementor

المنتور صفحه سازی با بیش از 3.000.000 نصب از مخزن وردپرس، این تعداد نصب بیانگر این است که Elementor  صفحه سازی قدرتمند است. کار کردن با این صفحه ساز حرفه ای ساده و لذت بخش است. با استفاده از افزونه ی Elementor می توانید وب سایت های واکنش گرا، سازگار با تمامی دستگاه ها بسازید. بیش از 80 ویجت کاربردی برای تصاویر، دکمه و فرم ها که به طور رایگان می توانید استفاده کنید. البته Elementor نیز مانند سایر صفحه سازها، نسخه ی پولی با امکاناتی کاملتر دارد اما نسخه رایگان هم به خوبی از پس نیازهای شما بر خواهد آمد.

تعداد نصب در مخزن وردپرس: بیش از 3 میلیون بار

 

دانلود افزونه elementor

 

صفحه elementor در مخزن وردپرس

 

 


– افزونه صفحه ساز  divi builder

اگر در دنیایی از صفحه سازها غرق شده اید، پس divi  را امتحان کنید، این صفحه ساز برای سادگی ایجاد شده. افزونه ای فوق العاده ساده و با یادگیری سریع که با کشیدن و رها کردن می توانید وب سایت خود را از سادگی خارج کنید. این افزونه با ارایه 46 ماژول برای اسلایدر محتوا، دست هر مدیر وب سایتی را باز گذاشته که به زیبایی هرچه تمام تر وب سایت خود را ساماندهی کند.

 

این افزونه پولی می باشد.

صفحه افزونه در وب سایت ElegantThemes

 

 


– افزونه صفحه ساز beaver builder

افزونه یbeaver  ساخته شده تا افراد مبتدی و حرفه ای به راحتی بتوانند وب سایت خود را طراحی کنند. توسعه دهنده ی این افزونه، برای حذف و ویرایش، دست ویرایشگر را باز گذاشته است. Beaver  منابع یادگیری و توسعه ی کافی را برای کاربران در دسترس قرار داده.

تعداد نصب در مخزن وردپرس: بیش از 400.000 نصب

 

دانلود افزونه Beaver builder

 

صفحه افزونه beaver builder در مخزن ورد پرس

 

 


 

– افزونه صفحه ساز visual composer

سریع و ساده یاد بگیرید و راحت استفاده کنید. افزونه ی Visual Composer مجموعه ای کامل از آنچه که می خواهید. قالب، بلاک و المنت های ضروری را که برای طراحی نیاز دارید در دسترس شما قرار دارند. این افزونه بدون آنکه تاثیری در کاهش سرعت وب سایت داشته باشد به کاربر امکان دشاتن وی سایتی حرفه ای را می دهد.

 

تعداد نصب در مخزن وردپرس: بیش از 50.000 نصب

 

دانلود افزونه Visual Composer

 

صفحه افزونه visual composer در مخزن وردپرس

 

 


 

– افزونه صفحه ساز siteOrigin Page builder

اگر به دنبال افزونه ای رایگان برای ساخت صفحات وب سایت خود هستید، پس از siteOrion Page builder  استفاده کنید. این صفحه ساز بدون هیچ محدودیتی، امکانات کاملی را در اختیار کاربر قرار می دهد. siteOrion Page builder ساده است و هر آنچه را که برای ایجاد وب سایتتان نیاز دارید را دارد.

siteOrion Page builder  مجموعه ای از المنت ها شامل: تقویم، دکمه، اسلایدر،نظرات و … را برای مدیران وب سایت ها به ارمغان می آورد.

 

تعداد نصب در مخزن وردپرس: بیش از 1.000.000 نصب

 

دانلود افزونه siteorigin

 

صفحه افزونه siteOrigin Page builder در مخزن وردپرس

 

 


 

توصیه می شود از نصب و تست تعدادی صفحه ساز و یا هر افزونه ی دیگری بر روی سرور وب سایت پیش از آشنایی اولیه، خودداری نمایید، ابتدا افزونه ها را بر روی سرور مجازی بر روی رایانه شخصی اجرا و استفاده نمایید و پس از انتخاب افزونه ی مورد نظرتان می توانید بر روی وب سایت نصب و استفاده نمایید.

 

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه