وردپرس

بررسی دقیق کلید واژه های سایت

کلید واژه های سایت

برای شناخت بیشتر مخاطبان وب سایت خود همواره می بایست کلید واژه هایی که بیشتر مورد استفاده کاربران برای ورود به سایت شما قرار گرفته است را آنالیز کنید. راه های متفاوتی برای مشاهده آنها وجود دارد اما با توجه به اینکه مورد تحریم قرار گرفته ایم در حال حاضر بهترین و مناسبترین راه استفاده از کنسوگل جستجوی گوگل است.

مبتدیان معمولا نام پست خود، یا برچسب های وارد کرده را جستجو می کنند و چک میکنند که در صفحه اول نمایش داده شده است یا نه! گاهی اوقات می خواهید سایت خود را در یک کلید واژه پیدا کنید، چند صفحه را می توانید چک کنید؟

کلید واژه ها آنجا مهم می شوند که پی ببرید مخاطبان شما از شما چه چیزی می خواهند. ممکن است گاهی اوقات شما چند کلید واژه را در نظر گرفته باشید و دائما روی آن کار کنید اما پس از بررسی متوجه خواهید شد که کاربران به سایر کلید واژه های شما تمایل بیشتری نشان داده اند و در صفحات بهتری قرار گرفته اند.

 

Google Search Console

کنسول جستجوی گوگل یا همان ابزارهای وبمستران قبلی، کمک بزرگی از سوی گوگل به مدیران وب سایت ها جهت شناخت مخاطبان خود و بهبود محتوا و وب سایت خود است که رایگان نیز می باشد.

شما می توانید عملکرد وب سایت خود را در نتایج جستجو،تعداد نمایش لینک های شما در گوگل،تعداد کلیک ها و ورود به سایت شما، موقعیت ها و … را مشاهده کنید precio kamagra. همچنین به شما اجازه می دهد نقشه سایت خود را به گوگل معرفی کنید تا سریع تر و بهینه تر محتوای شما را در گوگل ایندکس کند.

برای مشاهده موقعیت کلید واژه های مختلف خود در گوگل بر روی Performance کلیک کنید.

کلید واژه ها

کنسول جستجو در باکس بعدی لیستی از کلید واژه ها را به شما نمایش می دهد که بتوانید برترین های خود را ببینید و مشاهده بفرمایید چه تعداد بازدید داشته اند و چه تعداد کاربر بر روی آن ها کلیک کرده است. همچنین در آخرین ستون موقعیت منحصر بفرد هر کلید واژه قابل مشاهده است.

کلید واژه

شما می توانید نتایج را بر اساس کلیک ها، بازدید ها، موقعیت در صفحات و درصد تبدیل را به صورت دوحالت صعودی و نزولی مرتب کرده و مشاهده نمایید. همچنین با کلیک روی هر کلید واژه امکان مشاهده جزئیات دقیق و ورودی های آن بر اساس روز نیز وجود دارد.

 

 

علیرضا درویشی

علیرضا درویشی

در رشته کارشناسی نرم افزار مشغول به تحصیل هستم و به شدت به وردپرس علاقه و اعتقاد دارم.

ارسال دیدگاه