افزونه وردپرسوردپرس

افزونه پخش کننده حرفه ای JWPlayer

پخش کننده JWPlayer

افزونه پخش کننده JWPlayer بدون شک از بهترین پخش کننده های موجود وردپرس می باشد که اگر فرمت مناسبی در اختیار آن قرار دهید بدون شک در همه سیستم ها و مرورگر ها برای شما پخش خواهد کرد.

امروزه با گسترش اینترنت و همه گیر شدن آموزش های ویدئویی این افزونه به کمک سایت های آموزشی و پخش فیلم آمده است و ویدئو را با سرعتی بسیار بالا برای کاربران پخش خواهد کرد.

با تست افزونه متوجه خواهید شد نسبت به سایر پخش کننده ها مانند HTML5 بسیار قدرتمند تر از نظر سرعت و پخش در انواع مرورگر ها می باشد.

 

پخش کننده JWPlayer

JWPlayer امکانات زیادی از جمله بزرگ و کوچک کردن صفحه، انتخاب کیفیت ویدئو، اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، مدیریت زیرنویس، دانلود ویدئو، مدیریت زمان و مدیریت آسان صدا را در اختیار شما قرار می دهد که هر کدام از موارد را می توانید فعال یا غیر فعال نمایید.

 

مدیریت کیفیت

مدیریت کیفیت یکی از ضروری ترین مواردی است که JWPlayer در خود قرار داده است read the full info here. البته خود افزونه قادر به ساختن کیفیت های مختلف از یک ویدئو نیست و می بایست در سیستم خود این کار را انجام دهید و لینک کیفیت های مختلف را برای پخش به افزونه دهید.

 

زیرنویس

کمتر پخش کننده ای را می توانید پیدا کنید که به این خوبی زیرنویس را بدون دغدغه و به آسانی پخش کند. حتی این امکان وجود دارد که کاربر مطابق با زبان مادری خود زیرنویس را انتخاب و مشاهده کند.

 

پوسته پخش کننده

رنگ و لعاب این پخش کننده کاملا قابل تغییر است و به نوعی می توانید پوسته ای جدید و مطابق با سلیقه برای پخش کننده خود بدون آن که تداخلی در پخش و سرعت ایجاد شود خلق کنید.

 

این افزونه توسط وردپرس مارکت ارائه گردیده است و می توانید آن را به راحتی به همراه کلید و لایسنس قانونی خریداری نمایید.

 

صفحه افزونه
علیرضا درویشی

علیرضا درویشی

در رشته کارشناسی نرم افزار مشغول به تحصیل هستم و به شدت به وردپرس علاقه و اعتقاد دارم.

ارسال دیدگاه